Crosul copiilor

Maraton – Masc

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 PETRE Ovidiu 19 3:22:56
2 SIMION Florin 11 3:32:14 0:09:18
3 TEODORESCU Dragos 15 3:43:34 0:20:38

Maraton – Fem

1 OGAWA Hiroko 7 4:25:44
2 SIMIONESCU Madalina 12 4:42:59 0:17:14

Semimaraton – Mascc

1 CALDAROIU Cosmin 140 1:28:27
2 VLAD Victor 154 1:29:57 0:01:30
3 LUPESCU Marin 104 1:32:06 0:03:39

Semimaraton – Fem

1 PASCU Marilena 120 2:07:54
2 CALUGARU Andreea 141 2:09:56 0:02:01
3 CONSTANTINESCU Veronica 144 2:11:35 0:03:40

Cros – Masc

1 DUMITRU marius 252 0:34:50
2 FALCESCU Mihai 268 0:42:34 0:07:43
3 TRANDAFIR Emanuel 276 0:42:36 0:07:45

Cros – Fem

1 MOROITA Adelina 265 0:58:45
2 CALEN Mihaela 250 1:00:09 0:20:07
3 GÎLCEAVĂ Cosmina 258 1:14:31 0:21:31

Vezi rezultatele copiilor

Maraton Tabere Cu Suflet
Clasament Copii (2003 – 2004) – Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 SARBU Adela 335 0:10:27
2 MITREA Ana Maria 332 0:15:30 0:05:02
Clasament Copii (2003 – 2004) – Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 BIRLA Matei 336 0:10:30
2 SARBU Zeno 334 0:11:09 0:00:38
3 NEAGU Marian 342 0:12:46 0:02:15
4 GHINCEA Matei 331 0:12:52 0:02:21
5 NICULA Toma 330 0:13:14 0:02:43
6 POENARU Dan 333 0:14:57 0:04:27
Clasament Spiridusi (2001 – 2002) – Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 CHIROIU Antonia 317 0:09:49
2 TRANDAFIRESCU Daria 325 0:09:58 0:00:09
3 CHIROIU Cristina 318 0:10:03 0:00:14
4 PITIGOI Maria Alexandra 321 0:10:49 0:01:00
5 OPRIS Maria Alexandra 326 0:12:44 0:02:55
6 VLAD Maria 328 0:12:47 0:02:58
7 VOICU Mara 327 0:12:52 0:03:03
Clasament Uriasi (1999 – 2000) – Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 TRANDAFIRESCU Maria 345 0:09:30
2 UGARTE Camila 346 0:09:31 0:00:01
3 ABDEL HAMID Aliss Delia 340 0:10:05 0:00:35
4 POPA Cecilia 329 0:13:20 0:03:50
5 OPRIS Irina Gabriela 344 0:13:24 0:03:53
Clasament Uriasi (1999 – 2000) – Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 ANGHELACHE Georgian 341 0:07:38
2 GRIGORE Ion Iacob 343 0:07:38 0:00:00
Clasament Spiridusi (2001 – 2002) – Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 SIMION Razvan 323 0:11:29
2 MILUTINOVICI Stefan 319 0:11:40 0:00:11
3 PROUMB George Andrei 322 0:12:16 0:00:47
4 MITREA Cristian 320 0:13:48 0:02:19