Rezultate 2012

Maraton Tabere cu Suflet – Clasament Open
Clasament Maraton – Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 PETRE Ovidiu 19 3:22:56
2 SIMION Florin 11 3:32:14 0:09:18
3 TEODORESCU Dragos 15 3:43:34 0:20:38
4 COJOCARU Felician-Razvan 4 4:07:13 0:44:17
5 LEONTE Florin 1 4:14:11 0:51:15
6 BICA Liviu 2 4:24:06 1:01:09
7 SERBAN Mihai 10 4:35:19 1:12:22
8 ROSU Ilie 9 4:42:56 1:20:00
9 CODICA Mircea 3 4:47:01 1:24:05
10 DIMA Cristian Vasile 5 4:55:04 1:32:07
11 GLIGA Eugen 6 4:55:27 1:32:31
12 PAVALASCU Victor-Emilian 8 5:02:33 1:39:37
13 STANOIU Mihai 14 5:28:51 2:05:55
14 COSTIN Serban 20 5:29:36 2:06:40
15 ANA Ionut 21 5:47:03 2:24:07
DNF ZBURATURA Liviu-Dan 18 DNF DNF
DNS SOMESAN Radu 13 DNS
DNS VAIDOS Mircea Ioan 16 DNS
DNS VULTURU Razvan 17 DNS
Clasament Maraton – Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 OGAWA Hiroko 7 4:25:44
2 SIMIONESCU Madalina 12 4:42:59 0:17:14
Clasament Semimaraton – Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 CALDAROIU Cosmin 140 1:28:27
2 VLAD Victor 154 1:29:57 0:01:30
3 LUPESCU Marin 104 1:32:06 0:03:39
4 TENE KAMELA GHISLAIN MIRAND 152 1:33:46 0:05:19
5 BUSTAN Cosmin 102 1:42:20 0:13:53
6 BARHALA Florin 155 1:44:23 0:15:56
7 STUKAS Tautvydas 129 1:47:37 0:19:10
8 ROPOTA Radu 149 1:48:12 0:19:45
9 IVANOV Ilie 111 1:48:38 0:20:11
10 NUTU Paul 118 1:50:29 0:22:02
11 NICOLAE Constantinescu 147 1:50:59 0:22:32
12 LACRICEANU Mihai-Iulian 112 1:51:54 0:23:27
13 TUDORACHE Adrian-Emil 132 1:52:01 0:23:34
14 TURCANU Adrian-Calin 153 1:54:54 0:26:27
15 CEARNĂU Constantin-Adrian 103 1:55:13 0:26:46
16 MEKRI Riad 156 1:56:24 0:27:57
17 PIRVAN Felix 123 1:56:48 0:28:21
18 STOIAN Alexandru 151 1:58:45 0:30:18
19 BIRLEA marius 138 2:00:50 0:32:23
20 BOBIA Florin 101 2:00:50 0:32:23
21 MINCINOIU BOGDAN 114 2:01:41 0:33:14
22 BANU Lucian 137 2:03:06 0:34:38
23 DAMIAN Serban 105 2:03:14 0:34:47
24 ILIE Madalin 110 2:04:04 0:35:37
25 PANAITESCU Anton 119 2:04:12 0:35:45
26 VASILE Marian 133 2:07:50 0:39:23
27 DRAGNEA Bernard 106 2:07:53 0:39:26
28 POPESCU Horea 157 2:09:26 0:40:59
29 SANDU Costin 150 2:09:52 0:41:24
30 NICULITA Radu 117 2:10:47 0:42:20
31 PANA Andrei 148 2:12:25 0:43:58
32 SIMION Giani 124 2:13:56 0:45:29
33 CHIRITA-SANDU Gigi-Valeriu 143 2:14:20 0:45:53
34 BACESCU Bogdan 159 2:17:35 0:49:08
35 NICULAE Adrian 116 2:24:34 0:56:07
36 GÎLCEAVĂ Sabin 109 2:27:20 0:58:53
37 VLADIMIR Brezovszki 162 2:28:09 0:59:42
38 NICA Madalin 146 2:32:13 1:03:46
39 ENACHE Virgil 160 2:43:14 1:14:47
40 NEGREA Marius 115 2:44:22 1:15:55
41 ZACHI Mihai 136 2:45:13 1:16:46
DSQ TROFIN alin 158 DSQ 1:23:42
DNS DUCU Valentin 107 DNS
DNS BUCURESCU Ciprian 139 DNS
DNS TOPOLOIU Laurentiu 131 DNS
DNS PAVELESCU Liviu 122 DNS
DNS STEFAN valentin 125 DNS
DNS STEFANESCU victor 126 DNS
DNS FERARU Daniel 108 DNS
DNS CATRINA Rares 142 DNS
DNS STOIAN Victor 128 DNS
Clasament Semimaraton – Feminin
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Time Dif
1 PASCU Marilena 120 2:07:54
2 CALUGARU Andreea 141 2:09:56 0:02:01
3 CONSTANTINESCU Veronica 144 2:11:35 0:03:40
4 TECUCEANU Raluca Maria 130 2:13:09 0:05:14
5 STOIA LIVIA 127 2:19:44 0:11:49
6 DOBRESCU Anda Sabena 145 2:20:08 0:12:13
7 PAUNESCU Alexandra 121 2:23:04 0:15:09
8 SARA Vaum 161 2:28:09 0:20:15
9 MILITARU Daniela 113 2:34:08 0:26:13
10 MILEA Dana 135 2:45:13 0:37:18
DNS VASILE Daniela 134 DNS
Clasament Cros – Masculin
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Time Dif
1 DUMITRU marius 252 0:34:50
2 FALCESCU Mihai 268 0:42:34 0:07:43
3 TRANDAFIR Emanuel 276 0:42:36 0:07:45
4 SFURA Luca 274 0:45:54 0:11:03
5 ROTARU Sabin 272 0:50:11 0:15:20
6 SALAGEAN Vlad 273 0:51:57 0:17:06
7 IORDAN Cristian 262 0:52:29 0:17:38
8 NIMARA Florin 267 0:54:11 0:19:20
9 ZARNESCU Ion 277 0:55:45 0:20:54
10 PORUMB George 270 0:57:06 0:22:16
11 SPATARU Mihnea 278 0:57:37 0:22:46
12 PLESCAN Rares 269 0:58:05 0:23:14
13 ILIE Dragu 261 0:59:40 0:24:49
14 GEORGESCU Valentin Gabriel 256 1:00:44 0:25:53
15 KEHAIYAN Mihai 263 1:01:08 0:26:17
16 RACOVITA Danut 271 1:02:38 0:27:47
17 GRECU Tiberiu Petrut 259 1:04:40 0:29:49
18 NECSOIU Robert 266 1:11:59 0:37:08
DNS FERARU Stefan 253 DNS
Clasament Cros – Open – Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
Place Name Surname Bib Time Dif
1 MOROITA Adelina 265 0:58:45
2 CALEN Mihaela 250 1:00:09 0:20:07
3 GÎLCEAVĂ Cosmina 258 1:14:31 0:21:31
4 MILUTINOVICI Emilia 264 1:16:31 0:35:53
5 DRAGU Anda 251 1:21:23 0:37:53
6 FLOREA Alexandra 254 1:21:49 0:42:45
7 IACOBESCU rodica 260 1:24:42 0:43:11
8 GEORGESCU Monica Elena 257 1:29:47 0:46:04
DNS GAVAT argentina 255 DNS


Rezultate Copii

Rezultate Seniori

Anunțuri